Senix CSE24-M-EU 2400 W Elektrikli Ağaç Kesme Makinesi
Zincir Ölçüsü:3/8" - 91
Yağ Depo Kapasitesi:0,23 lt
Yağ Pompası Tipi:Otomatik
Kılavuz Boyu:45 cm
Güç:2,4 kW
Gerilim:230 V
Frekans:50 Hz
Diş:31
Ağırlık:5,6 kg
Zincir Germe Sistemi: El aleti gerektirmeden rahatlıkla zinciri germe imkanı sağlar.
Şeffaf Yağ Göstergesi
Aletsiz Açılabilen Yan Kapak
Motorlu Testere ve Kullanım Alanları
Motorlu Testere Nedir?
Motorlu Testerenin Kullanım Alanları
Orman Endüstrisi
Odun Hazırlama: Kışlık odun hazırlığında ve ağaç dallarının kesilmesinde ideal bir çözümdür.
Bahçecilik ve Peyzaj
İnşaat ve Yapı İşleri
Sanat ve El Sanatları
Motorlu Testere Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Bakım Kolaylığı: Kolay temizlenebilir ve bakım yapılabilir modeller uzun ömürlü kullanım sağlar.
Motorlu Testere Kullanmanın Avantajları
Çeşitli Modeller: Farklı ihtiyaçlara yönelik geniş bir model yelpazesi sunar.
Güç ve Hassasiyet: Yüksek kesim gücü ve hassasiyet ile sert materyalleri bile rahatlıkla kesebilir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
0 Yorum - 0 Puan
Marka
Stok Kodu
CSE24-M-EU
Garanti Süresi
24 Ay
Senix CSE24-M-EU 2400 W Elektrikli Ağaç Kesme Makinesi Senix CSE24-M-EU 2400 W Elektrikli Ağaç Kesme Makinesi CSE24-M-EU