Honda HSS970A ET 9 Hp Paletli Kar Küreme Makinesi
Model:HS 970 K1 ET
Motor:GX 270
Maksimum Çıkış Gücü:9 BG 3600 d/dk
Hacim:270 cm3
Çap x Strok:77 x 58 mm
Çalıştırma Sistemi:ipli
Yağ Kapasitesi:1.1 lt
Yakıt Depo Kapasitesi:6 lt
Sürekli Çalışma Süresi:2.5 saat
Küreme Sistemi:2 kademe
Küreme Genişliği:710 mm
Küreme Yüksekliği:510 mm
Max. Küreme Kapasitesi:50 ton/saat
Max. Fırlatma:15 m
Püskürtme Açısı:210° yatay, 70° dikey
Şekil:spiral
Dış Çap:355 mm
Hız:125 d/dk
Kavrama Sistemi:deadman tipi
Yükseklik Ayarı Kademe Sayısı:3
Metod:ayak pedalı
Ayar Sistemi:gaz yardımcılı yükseklik ayar sistemi
Bıçak Sayısı:3
Dış Çap:300 mm
Boşaltma Olduğu Kontrol Mekanizması:el ile uzaktan kumandalı
Kullanma Sistemi:motor
Kullanım Kavrama Sistemi:deadman tipi
Şanzuman:hidrostatik transmisyon
Hız (İleri):0-3,06 km/saat
Hız (Geri):0-2,30 km/saat
Vites:çok değişkenli
Çalışma Lambası:12V, 15W
Hareket:palet
Toplam Uzunluk:1505 mm
Toplam Genişlik:725 mm
Toplam Yükseklik:1038 mm
Boş Ağırlık:110 kg
Gürültü Şiddeti (LWA):104 dB
Honda OHV (üstten supaplı) motor teknolojisi ile donatılan Honda HSS 970A ET kar püskürtme makinesi, 5 litre yakıt kapasitesi ve HONDA GX 270 motorunun verdiği güç ile en ağır çalışma koşullarında karın hızlı ve pratik bir şekilde temizlenmesine olanak tanıyor.