Burkon Pistonlu Tip Silkeleme Makinesi
Burkon Pistonlu Tip Silkeleme Makinesi
Burkon Pistonlu Tip Silkeleme Makinesi

Burkon Pistonlu Tip Silkeleme Makinesi (BRKNS2)

Fiyat : ₺22.499,00(KDV Dahil)
₺22.499,00 `den başlayan taksitlerle

2 Yıl Garanti

 

Halat Kalınlığı:10mm
Halat Uzunluğu:10 Metre
Mekanizma:Şanzumanlı
Uzunluk:75 cm
Genişlik:65 cm
Yükseklik:66 cm
Ağırlık:67 kg

-Burkon Makine ceviz silkeleme makinesi çalışma prensibi, tasarımı ve teknik donanımı ile ön plana çıkar. Sahip olduğu özellikler sayesinde hasat zamanında müşterilerin üzerine düşen görevi ciddi oranda azaltır. Büyük bir ağaçta bulunan cevizlerin dahi dakikalar içerisinde toplanmasını sağlar. Ürün traktörün arka kısmına bağlanır. Aldığı güçle hedeflenen ağacı silkeler. Ceviz, badem, kestane gibi meyveler sarsıntının etkisiyle düşmeye başlar. Bu sayede hızlı ve pratik bir şekilde mevcut hasat toplanır. İş yükünü büyük oranda azalttığı için sıklıkla satın alınır. Ceviz silkme makineleri aynı zamanda müşterilere maddi olarak da önemli katkılarda bulunur. Hasadın sağlıklı ve hızlı bir şekilde toplanmasının maddi getirisi de göz ardı edilemez. Siz de cihazın sağladığı kullanım kolaylığından faydalanabilirsiniz.

-Burkon Makine ceviz silkeleme makinesi ile ceviz işleme sürecini optimize edin. Yüksek verim, kalite ve dayanıklılığı bir arada sunan bu makine hakkında daha fazla bilgi edinin.

-Günümüzde, tarım ve gıda endüstrisinde verimliliği artırmak ve işçilik maliyetlerini azaltmak her zamankinden daha önemli. Bu noktada, Burkon Makine'nin ceviz silkeleme makinesi devreye giriyor. Bu makine, ceviz yetiştiricilerinin hasat işlemini kolaylaştırmak, verimliliği artırmak ve ürün kalitesini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir mükemmel bir çözüm sunuyor.

Yüksek Verimlilik
Burkon Makine'nin ceviz silkeleme makinesi, dakikada binlerce ceviz işleyebilme kapasitesine sahiptir. Bu, hasat sürecinizi hızlandırır ve üretkenliği artırır.

Kalite Kontrolü
Makine, cevizleri dikkatlice işler ve zarar vermeden silker. Bu, ürün kalitesini korurken israfı azaltır.

Dayanıklılık
Burkon Makine, uzun ömürlü ve dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır, bu da uzun vadeli yatırımınızın güvencesidir.

Kolay Kullanım
Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, operatörlerin makineyi kolayca kullanabilmesi ve bakımını yapabilmesi mümkün.

Tasarım Esnekliği
Burkon Makine, farklı ceviz türleri ve boyutları için ayarlanabilir, bu da çeşitliliğe olanak tanır.

Ceviz yetiştiricileri için Burkon Makine ceviz silkeleme makinesi, işlerini daha verimli hale getirmelerine ve daha fazla ürün kalitesi sağlamalarına yardımcı olacak bir çözümdür. Üstelik, uzun vadeli dayanıklılığı sayesinde maliyet tasarrufu sağlar.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Whatsapp Sipariş Hattı